Bilim Tarihi

Beginner 5(50 Değerlendirme) 2323 Kayıtlı Öğrenciler

Bilim Tarihi dersi tarih öncesi dönemlerden 20. yüzyıla kadar uzanan bir süreçte, farklı uygarlıkların Bilim ve Teknoloji tarihine katkılarını tartışmayı hedeflemektedir.

Oluşturan BAU Global Online (BauGO) Son güncelleme Fri, 20-Nov-2020 Turkce
İçerir:
  • 03:01:09 Saat Video
  • 8 Dersler
  • Ömür boyu erişim
  • Mobil erişim
Ne öğreneceğim?

Gereksinimleri
+ Daha fazlasını gör
Açıklama

Bilim Tarihi dersi tarih öncesi dönemlerden 20. yüzyıla kadar uzanan bir süreçte, farklı uygarlıkların Bilim ve Teknoloji tarihine katkılarını tartışmayı hedeflemektedir.

+ Daha fazlasını gör
Diğer ilgili dersler
Öğrenci geri bildirimi
5
Ortalama puan
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 8%
  • 92%
Yorumlar
  • Thu, 15-Oct-2020
    Mustafa Yağmur
  • Tue, 27-Oct-2020
    Oya Sönmez
    5
  • Thu, 15-Oct-2020
    Ayhan Saltık
  • Thu, 15-Oct-2020
    İrem Şebnem
  • Thu, 15-Oct-2020
    Güneş Rodop
  • Thu, 15-Oct-2020
    Alptekin Kürümoglu
  • Thu, 15-Oct-2020
    Hacer Menekşe Polat
  • Thu, 15-Oct-2020
    Selim Talha Sevinç
  • Fri, 16-Oct-2020
    Serkan Böke
  • Fri, 16-Oct-2020
    Özge Barut
  • Sun, 18-Oct-2020
    Özlem Aydınbey
  • Mon, 19-Oct-2020
    Bilgesu Üçbaş
  • Wed, 02-Dec-2020
    Ayşe Ara
  • Mon, 19-Oct-2020
    Fatma Nur TEZGEL
  • Tue, 20-Oct-2020
    Hande Sevinç
  • Wed, 21-Oct-2020
    nesibe melekoğlu
  • Thu, 22-Oct-2020
    Elif Ceren Yüksel
  • Fri, 23-Oct-2020
    ÖZGÜR AKIN
  • Fri, 23-Oct-2020
    Eylül Köktaş
  • Fri, 23-Oct-2020
    Selin Boykız
  • Fri, 23-Oct-2020
    Ayşe Samur
  • Fri, 23-Oct-2020
    Özlem Başoğlu
  • Sat, 24-Oct-2020
    Fatıma Akçay
  • Sat, 24-Oct-2020
    Nesrin Aslan
  • Sat, 24-Oct-2020
    Nihan Sena Aslan
  • Sat, 24-Oct-2020
    Aybike Sena Başören
  • Mon, 26-Oct-2020
    Hanife Yücedal
  • Mon, 26-Oct-2020
    derin gök
  • Tue, 27-Oct-2020
    Efe Geylani
  • Fri, 30-Oct-2020
    Talha Kılıç
  • Sat, 31-Oct-2020
    Yasin Mermer
  • Sun, 01-Nov-2020
    Berkay Yavuz
  • Mon, 02-Nov-2020
    Sedef Karagöz
  • Mon, 02-Nov-2020
    Gamze Akyol
  • Thu, 05-Nov-2020
    Dilek Özgün
  • Sat, 07-Nov-2020
    Öykü Sayın
  • Mon, 09-Nov-2020
    Cennet Ulukavak
  • Wed, 11-Nov-2020
    selin dik
  • Wed, 18-Nov-2020
    Turgay Yüktaş
  • Mon, 23-Nov-2020
    Yalçın Sevimli
    Dersi canlı takip edemiyorum çok beğenerek takip ettiğim Bilim Tarihi dersinin 6. Bölüm kaydını umutla bekliyorum. Teşekkürler.
  • Wed, 25-Nov-2020
    Zehra Karaman
  • Mon, 30-Nov-2020
    Şenay Kara
  • Tue, 01-Dec-2020
    Adm Stu
  • Tue, 01-Dec-2020
    Erkan Mirzeoğlu
  • Tue, 01-Dec-2020
    Oğuzhan KENGER
  • Tue, 01-Dec-2020
    Ali Kılıç
  • Tue, 01-Dec-2020
    Gülnihal Akel
  • Tue, 01-Dec-2020
    Seçil Gökçe
  • Wed, 02-Dec-2020
    Özgür Öztürk
  • Wed, 02-Dec-2020
    Pinar Kohlmeier