Bilim Tarihi

Beginner 5 Yıldız (85 Değerlendirme) 3355 Kayıtlı Öğrenciler

Bilim Tarihi dersi tarih öncesi dönemlerden 20. yüzyıla kadar uzanan bir süreçte, farklı uygarlıkların Bilim ve Teknoloji tarihine katkılarını tartışmayı hedeflemektedir.

Oluşturan BAU Global Online (BauGO) Son güncelleme Fri, 16-Apr-2021 Turkce
İçerir:
  • 04:30:52 Saat Video
  • 13 Dersler
  • Ömür boyu erişim
  • Mobil erişim
Ne öğreneceğim?

Gereksinimleri
+ Daha fazlasını gör
Açıklama

Bilim Tarihi dersi tarih öncesi dönemlerden 20. yüzyıla kadar uzanan bir süreçte, farklı uygarlıkların Bilim ve Teknoloji tarihine katkılarını tartışmayı hedeflemektedir.

+ Daha fazlasını gör
Diğer ilgili dersler
01:58:55 Saat
Güncellendi Mon, 01-Mar-2021
5 3010
Öğrenci geri bildirimi
5
5 Yıldız
Ortalama puan
  • 1 Yıldız 2%
  • 2 Yıldız 0%
  • 3 Yıldız 0%
  • 4 Yıldız 4%
  • 5 Yıldız 92%
Yorumlar
  • Thu, 15-Oct-2020
    Mustafa Yağmur
    5 Yıldız
  • Tue, 27-Oct-2020
    Oya Sönmez
    5 Yıldız
    5
  • Thu, 15-Oct-2020
    Ayhan Saltık
    4 Yıldız
  • Thu, 15-Oct-2020
    İrem Şebnem
    5 Yıldız
  • Thu, 15-Oct-2020
    Güneş Rodop
    5 Yıldız
  • Thu, 15-Oct-2020
    Alptekin Kürümoglu
    5 Yıldız
  • Thu, 15-Oct-2020
    Hacer Menekşe Polat
    5 Yıldız
  • Thu, 15-Oct-2020
    Selim Talha Sevinç
    5 Yıldız
  • Fri, 16-Oct-2020
    Serkan Böke
    4 Yıldız
  • Fri, 16-Oct-2020
    Özge Barut
    5 Yıldız
  • Sun, 18-Oct-2020
    Özlem Aydınbey
    5 Yıldız
  • Mon, 19-Oct-2020
    Bilgesu Üçbaş
    5 Yıldız
  • Wed, 02-Dec-2020
    Ayşe Ara
    5 Yıldız
  • Mon, 19-Oct-2020
    Fatma Nur TEZGEL
    5 Yıldız
  • Tue, 20-Oct-2020
    Hande Sevinç
    5 Yıldız
  • Wed, 21-Oct-2020
    nesibe melekoğlu
    5 Yıldız
  • Thu, 22-Oct-2020
    Elif Ceren Yüksel
    5 Yıldız
  • Fri, 23-Oct-2020
    ÖZGÜR AKIN
    5 Yıldız
  • Fri, 23-Oct-2020
    Eylül Köktaş
    5 Yıldız
  • Fri, 23-Oct-2020
    Selin Boykız
    5 Yıldız
  • Fri, 23-Oct-2020
    Ayşe Samur
    5 Yıldız
  • Fri, 23-Oct-2020
    Özlem Başoğlu
    5 Yıldız
  • Sat, 24-Oct-2020
    Fatıma Akçay
    5 Yıldız
  • Sat, 24-Oct-2020
    Nesrin Aslan
    5 Yıldız
  • Sat, 24-Oct-2020
    Nihan Sena Aslan
    5 Yıldız
  • Sat, 24-Oct-2020
    Aybike Sena Başören
    5 Yıldız
  • Mon, 26-Oct-2020
    Hanife Yücedal
    5 Yıldız
  • Mon, 26-Oct-2020
    derin gök
    5 Yıldız
  • Tue, 27-Oct-2020
    Efe Geylani
    5 Yıldız
  • Fri, 30-Oct-2020
    Talha Kılıç
    5 Yıldız
  • Sat, 31-Oct-2020
    Yasin Mermer
    5 Yıldız
  • Sun, 01-Nov-2020
    Berkay Yavuz
    5 Yıldız
  • Mon, 02-Nov-2020
    Sedef Karagöz
    5 Yıldız
  • Mon, 02-Nov-2020
    Gamze Akyol
    4 Yıldız
  • Thu, 05-Nov-2020
    Dilek Özgün
    5 Yıldız
  • Sat, 07-Nov-2020
    Öykü Sayın
    5 Yıldız
  • Mon, 09-Nov-2020
    Cennet Ulukavak
    5 Yıldız
  • Wed, 11-Nov-2020
    selin dik
    5 Yıldız
  • Wed, 18-Nov-2020
    Turgay Yüktaş
    5 Yıldız
  • Mon, 23-Nov-2020
    Yalçın Sevimli
    5 Yıldız
    Dersi canlı takip edemiyorum çok beğenerek takip ettiğim Bilim Tarihi dersinin 6. Bölüm kaydını umutla bekliyorum. Teşekkürler.
  • Wed, 25-Nov-2020
    Zehra Karaman
    5 Yıldız
  • Mon, 30-Nov-2020
    Şenay Kara
    5 Yıldız
  • Tue, 01-Dec-2020
    Adm Stu
    5 Yıldız
  • Tue, 01-Dec-2020
    Erkan Mirzeoğlu
    5 Yıldız
  • Tue, 01-Dec-2020
    Oğuzhan KENGER
    5 Yıldız
  • Tue, 01-Dec-2020
    Ali Kılıç
    5 Yıldız
  • Tue, 01-Dec-2020
    Gülnihal Akel
    5 Yıldız
  • Tue, 01-Dec-2020
    Seçil Gökçe
    5 Yıldız
  • Wed, 02-Dec-2020
    Özgür Öztürk
    5 Yıldız
  • Wed, 02-Dec-2020
    Pinar Kohlmeier
    4 Yıldız
  • Fri, 04-Dec-2020
    Gizem Kılıç
    5 Yıldız
  • Fri, 04-Dec-2020
    Ayla Akkuş
    5 Yıldız
  • Sat, 05-Dec-2020
    Necla Ertekin
    5 Yıldız
  • Sun, 06-Dec-2020
    Yasin Nacar
    5 Yıldız
    Çok farklı ve aslında uzak oldugum bir disiplinde çok güzel şeyler dinledim. Hocama teşekkür ederim
  • Mon, 07-Dec-2020
    Fatma Nur Gönce
    5 Yıldız
  • Mon, 14-Dec-2020
    mehmet tosunoğlu
    5 Yıldız
  • Mon, 14-Dec-2020
    Mert Şener
    5 Yıldız
  • Wed, 16-Dec-2020
    melis solak
    5 Yıldız
  • Thu, 17-Dec-2020
    Ayda Arslan
    5 Yıldız
    Lisansüstü eğitim alan her bireyin mutlaka bilmesi gereken konulardan bahsediyor hocamız. Ballandıra ballandıra tavsiye ediyorum herkese. Hocama Hacettepe'den selamlar.
  • Sun, 20-Dec-2020
    Nihan Sunar
    5 Yıldız
    Herkese açık bir anlatım serisi düzenlediğiniz için teşekkürler Hocam
  • Mon, 21-Dec-2020
    Simge Alan
    5 Yıldız
  • Thu, 24-Dec-2020
    Burak Göksu
    5 Yıldız
    Bu önemli dersi açık kurs olarak verdiğiniz için teşekkürler.
  • Thu, 24-Dec-2020
    Aynur Sünbül
    5 Yıldız
  • Sun, 27-Dec-2020
    Ecem Kaplan
    5 Yıldız
  • Mon, 28-Dec-2020
    Cansu ŞAHİN KÖLEMEN
    5 Yıldız
  • Sun, 03-Jan-2021
    Nuray Can
    5 Yıldız
    Dersler başlamadan önce sosyal medyada görmüştüm. Takip etmeyi unutmuşum. Şu an başladım, bu dönemin en önemli kazanımı eğitim içeriklerine daha kolay ulaşabilmemiz oldu, çok teşekkürler.
  • Fri, 15-Jan-2021
    Zehra Turfan
    5 Yıldız
  • Sat, 16-Jan-2021
    kadir bilen
    5 Yıldız
    10. Hafta sonrası dersler neden yüklenmedi acaba? Canlı takip edemeyenler olarak sonradan izleyebiliyorduk
  • Tue, 19-Jan-2021
    Yusuf Er
    5 Yıldız
  • Sat, 23-Jan-2021
    Pelin Atakan
    5 Yıldız
    devamını bekliyoruz :)
  • Sun, 24-Jan-2021
    erdem atahan ünal
    5 Yıldız
    çok faydalanıyoruz hocam. teşekkür ederiz, emeğinize sağlık.
  • Mon, 08-Feb-2021
    Ebru Sezer
    5 Yıldız
  • Sat, 27-Feb-2021
    TANER DANİŞMENT
    5 Yıldız
  • Tue, 23-Mar-2021
    Gülay Dilek
    1 Yıldız
  • Tue, 13-Apr-2021
    Eylem İşlek
    5 Yıldız
  • Sat, 17-Apr-2021
    hüseyin şehirli
    5 Yıldız
  • Wed, 26-May-2021
    Asya mediha Okay
    5 Yıldız
  • Mon, 26-Jul-2021
    Doğuhan Ilgıt
    5 Yıldız
  • Thu, 21-Oct-2021
    Mustafa Ergin
    5 Yıldız
  • Tue, 09-Nov-2021
    Muhammet Duran
    5 Yıldız
  • Wed, 10-Nov-2021
    Betülsena Coşkun
    5 Yıldız
  • Fri, 07-Jan-2022
    Suavi Yazgıç
    5 Yıldız
  • Sat, 05-Mar-2022
    Buket Kurum
    5 Yıldız
  • Fri, 20-May-2022
    damla ocak
    5 Yıldız
    Teşekkürler hocam
  • Sun, 16-Oct-2022
    Arzu Inaç
    1 Yıldız